Циклокрос велосипед

Знайдено: 1 - 7 серед 7 товарів
От дешевых
147 312грн
84 375грн
84 375грн
69 903грн
69 903грн

Як вибрати велосипед циклокрос
Велокросс, як вид спорту активно набирає обертів в Україні. Ця дисципліна передбачає як їзду, так і подолання дистанцій з велосипедом на плечі. Траса для велокросу досить різноманітні, вони складаються з рівних ділянок, відрізків з травою, брудом, різкими поворотами, та іншими перешкодами. Для виконання таких непростих завдань потрібен спеціальний циклокросовий велосипед, який повинен відповідати ряду параметрів. Купити ціклокросс в Києві або замовити його в інші міста України можна в нашому веломагазині GoldenBike.

Запозичення від гірського велосипеду (маунтинбайку)
Циклокрос, виходячи з його характеристик, можна назвати гібридною моделлю велосипеда - він зібрав в собі можливості шосейного і гірського байка. У останнього ціклокросс запозичив широкі покришки з глибоким протектором, що дає йому можливість долати відстані в умовах бездоріжжя. Педалі циклокроса додатково ущільнені, щоб убезпечити їх від потрапляння бруду. Крім іншого, циклокросовий велосипед набагато швидше, ніж маунтінбайк.

Спільне риси з шосейних велосипедом
У шосейного велосипеда, циклокрос запозичив форму керма - його вигнута конструкція дозволяє змінювати положення рук прямо під час їзди. Рама конструюється з урахуванням товщини гуми - задні пір'я довші, ніж у шосейних моделей, на колесах - повнорозмірні крила. Циклокрос має довгу вилку, завдяки чому не забивається бруд і колеса не відчувають перешкод при обертанні. В цілому колеса у циклокроса такі ж, тільки мають більш герметичні втулки, що максимально захищають їх від потрапляння бруду.

Гальмівна система
Циклокроси оснащуються дисковою, або комбінованою з кантиліверами гальмівною системою. Циклокросові велосипеди мають більш досконалу і ефективну гальмівну систему, в порівнянні з шосейними або гірськими моделями. Обідні гальма занадто слабкі для таких велосипедів.

Вага
У зв'язку з тим, що частину траси велосипедист долає з транспортним засобом на руках, вагу циклокросового велосипеда роблять максимально низькою - близько 10 кг, що набагато легше, ніж гірські велосипеди. Рама такого велосипеда обов'язково повинна бути легкою, що досягається при використанні відповідних матеріалів. Найбільш часто зустрічаються в продажу - алюміній або карбон. Ціна на велосипед для циклокроса з карбонової рамою трохи вище. Однак вартість виправдана більш низькою вагою і високою якістю цього матеріалу. У нашому каталозі можна знайти найрізноманітніші моделі велосипедів для циклокроса.

Часто задаваемые вопросы -Циклокрос велосипед

⭐ Цена на Циклокрос велосипед актуальны на сегодня❓

➤ Мы стараемся регулярно поддерживать актуальные цены на все товары на сайте ➤➤ Также есть возможность получить скидку на большом заказе ➤➤➤ Все цены на сайте указаны

Как купить в рассрочку Циклокрос велосипед

Купить в рассрочку без переплат через PrivatBank или Monobank можно у нас на сайте,или по телефону 0(066)752-59-47

Топ Циклокрос велосипед которые мы рекомендуем?

Мы можем рекомендовать вам велосипед по цене и качеству