Гравійний велосипед

Знайдено: 0 товарів
От дешевых

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Гравійний (Gravel) велосипед - універсальність і продуктивність.
Неважливо їдете ви по гравійних дорогах, або заміських стежках, ганяєте велокрос чи відправляєтеся в велопохід по пересіченій місцевості - з гравійним велосипедом, подорож буде легкою і комфортною. Ці пригодницькі, універсальні, велосипеди призначені для плавного управління на будь-якому типі місцевості.

Поєднання дорожніх і гірських прогулянок.
Гравійні велосипеди об'єднують легку швидкість дорожнього велосипеда з міцністю гірського. При цьому вони запозичують деякі з кращих особливостей кожного стилю велосипеда.

Широкі шосейні рулі: Гревел байки мають кермо яке дозволяє вам їздити комфортно, з легким доступом до гальмівних важелів і важелів перемикання передач, незалежно від дорожної ситуації.
Гідравлічні дискові гальма: Всі гравійні велосипеди, що пропонує GoldenBike, поставляються в стандартній комплектації з гідравлічними або механічними дисковими гальмами. Запозичені з гірських велосипедів, дискові гальма забезпечують чудову гальмівну здатність в порівнянні з обідними гальмами, які є на більшості дорожніх велосипедів. Такого роду гальма ідеально підходять для їзди у вологих умовах або на крутих схилах.
Карбонові вилки (Carbon Forks): замість повної підвіски гірського велосипеда, більшість гравійників оснащені карбоновою вилкою. Вилки з композитних матеріалів на основі смол та вуглецевих волокон знижують вібрацію, при цьому не втрачаючи вашу потужність педалювання. Ця перевага для їзди по рівній місцевості, хоча ви можете бути впевнені і на скелястих стежках.
Зручна геометрія: геометрія рам гравійного велосипеда відображає геометрію дорожніх велосипедів, забезпечуючи вам зручне положення над педалями і дозволяючи вам отримати максимальну потужність від ніг для досягнення мети.
Легкі рами: Одна з найбільш помітних відмінностей гравійних велосипедів полягає в тому, що вони значно легші від класичних гірських.

Вибір Gravel байка
Коли справа доходить до вибору між гравійними велосипедами, є деякі важливі відмінності, які необхідно враховувати.
Колеса і Шини
Ширина коліс:  Ширші колеса з шипованими шинами краще використовувати для гравійного велосипеда на брудних, кам'янистих і технічно складних трасах, в той час як більш вузькі колеса з гладкими покришками кращі для поїздок по рівних дорогах. Як правило, гравійні велосипеди допускають тільки невеликий діапазон ширини колеса, тому вам необхідно буде обрати, на яких дорогах ви будете використовувати велосипеда.
Трансмісія гравійного велосипеда
Передачі, які ви обираєте на гравійному велосипеді, повинні відображати ваш стиль катання. Найважливіша річ, яку потрібно враховувати, це кількість необхідних вам зірок (передач) - поміняти передні зірки і задню касету досить просто, щоб отримати, оптимальне для вас, більш легке або жорстке навантаження. Але потібно пам'ятати, що заміна загальної кількості шестерень на вашому велосипеді - це великий і дорогий проект. Якщо ви схильні їздити по крутому рельєфу, вам знадобиться велосипед з одинадцятьма швидкостями, для більшої кількості варіантів перемикання передач. З іншого боку, якщо ви їздите простішою місцевостю, достатньо буде велосипеда з дев'ятьма швидкостями.

ГРЕВЕЛ БАЙК У GoldenBike.
В більшості веломагазинів є кілька варіантів гравійних велосипедів, що обмежує можливості вибору. У Goldenbik.com.ua ви знайдете величезний асортимент гравійних велосипедів. Крім того, наші варіанти доставки, дозволяють вам швидко і легко відправитися в подорож на новенькому байку в найкоротші терміни.

Часто задаваемые вопросы -Гравійний велосипед

⭐ Цена на Гравійний велосипед актуальны на сегодня❓

➤ Мы стараемся регулярно поддерживать актуальные цены на все товары на сайте ➤➤ Также есть возможность получить скидку на большом заказе ➤➤➤ Все цены на сайте указаны

Как купить в рассрочку Гравійний велосипед

Купить в рассрочку без переплат через PrivatBank или Monobank можно у нас на сайте,или по телефону 0(066)752-59-47

Топ Гравійний велосипед которые мы рекомендуем?

Мы можем рекомендовать вам велосипед по цене и качеству