Міські велосипеди

Знайдено: 1 - 24 серед 41 товар
От дешевых
21 141грн
39 339грн
39 339грн
31 293грн
31 293грн
30 421грн
30 105грн
30 105грн
29 372грн
25 172грн
25 083грн
25 083грн
25 002грн
25 002грн
23 751грн
21 681грн
21 681грн

Міські велосипеди
Міський велосипед - це найбільш зручний і поширений вид велосипеда для міста. Він досить зручний і його можна постійно використовувати в різного роду повсякденних ситуаціях, будь то поїздка в магазин, на роботу, чи велопрогулянка прогулянка парком у вихідний день. Знайти потрібний варіант такого велотранспорту, для кожного члена вашої родини, можна в нашому веломагазині GoldenBike.

Основні факти міських велосипедів
Найголовніше і основне їхнє призначення - їзда по асфальту, хорошим і якісним грунтовим дорогам або ж велотреку. В середньому діаметр коліс у міських велосипедів двадцять вісім дюймів. Саме тому, якщо ви любите кататися на велосипеді, можна поєднувати приємне з корисним, наприклад, поїздки на роботу , також його можна використовувати для прогулянок на невеликі відстані. Серед міських велосипедів також можна знайти складні моделі.

Переваги міського велосипеда - це комфорт під час руху, компактність, простота конструкції і легкість в обслуговуванні. При правильному і своєчасному догляді вам навіть не доведеться замислюватися про різного роду сервісні центри і веломайстерні. Це той велосипед, який стане відмінним помічником в повсякденному житті. Він допоможе зберегти фізичну форму в тонусі і заощадити кошти на проїзд. А також ви будете встигати скрізь і всюди))

У таких велосипедів зручна (пряма) посадка, не широкі покришки, для легкості педалювання. Також на більшості моделей встановлений багажник для перевезення негабаритніх вантажів і крила, щоб залишити вас в чистоті під час непогоди. завжди можна підібрати відмінний варіант, як для жінки, так і для чоловіка. Комфортні рулі виключають, будь-яке додаткове навантаження на руки. Зрічні широкі сидіння, хоча для максимального комфорту можна встановити на амортизаційний підсідельний штир.

Часто задаваемые вопросы -Міські велосипеди

⭐ Цена на Міські велосипеди актуальны на сегодня❓

➤ Мы стараемся регулярно поддерживать актуальные цены на все товары на сайте ➤➤ Также есть возможность получить скидку на большом заказе ➤➤➤ Все цены на сайте указаны

Как купить в рассрочку Міські велосипеди

Купить в рассрочку без переплат через PrivatBank или Monobank можно у нас на сайте,или по телефону 0(066)752-59-47

Топ Міські велосипеди которые мы рекомендуем?

Мы можем рекомендовать вам велосипед по цене и качеству