Гірський велосипед

Знайдено: 1 - 1 серед 1 товар
От дешевых
24 950грн

Гірський велосипед: ваша зручність на бездоріжжі
Гірські велосипеди в рази полегшують їзду по пересічній місцевості, так як створені для проходження і подолання нерівної місцевості. Хоча, в цілому, на них можна їздити і по звичайному асфальту. Такий велосипед є представником одного з найбільш популярних типів в Україні. Маунтінбайк має особливу конструкцію, що дозволяє велосипедисту долати досить великі відстані в умовах бездоріжжя. Придбати гірський велосипед в Києві, а також замовити їх в інші міста можна в нашому веломагазині GoldenBike.

Гірські велосипеди відрізняються:
В першу чергу вони відрізняються шириною коліс, яка більше, ніж у дорожнього аналога. Для максимального зчеплення покришки повинні мати опуклий і чіпкий протектор, який буде стійкий до бездоріжжя. Рама у гірського велосипеда повинна бути зміцнена, також рама гірського велосипеда може бути з варіантом амортизаційної задньої підвіски, амортизаційною вилкою і високим кареточним вузлом. MTB велосипед неодмінно повинен мати достатньо швидкостей і обов'язково знижену передачу, за допомогою якої легше долати схили і підйоми.

Види гірських велосипедів:
Купити гірський велосипед в Україні можна двох основних видів: c жорсткої рамою (хардтейли) і двопідвіси. Хардтейли мають амортизаційну передню вилку, за допомогою якої гасяться основні коливання від нерівностей поверхні, а також забезпечується хороше зчеплення переднього колеса. Заднього амортизатора у них немає. Найчастіше використовуються для прогулянок по пересічній місцевості і легкому бездоріжжю, також для cross country, байк-кросу, тріалу, слалому. У двохпідвіса, відповідно, крім вилки є амортизаційна система заднього колеса. Такі моделі забезпечують максимальне зчеплення з дорогою, що особливо актуально для їзди по повному бездоріжжю. Вартість двопідсімних велосипедів істотно вища, ніж хардтейлів, однак і їзда на них в рази комфортніше. Двопідвіси забезпечують повноцінне зручне катання по бездоріжжю, поштовхи і коливання на ньому мінімізовані і максимально згладжені.

Матеріали рам гірський велосипедів:
Основна ціна на велосипед крос кантрі залежить і від матеріалу рами. Найоптимальніший за всіма параметрами матеріал - це алюміній. Він легкий, міцний, дозволяє створювати рами великого діаметру. В велосипедних моделях середнього і високого класів використовують саме такі рами. Сталь також міцний матеріал, але досить важкий. Карбонові рами найлегші, але на щабель вищі з точки зору ціни, ніж алюмінієві аналоги. У нашому каталозі є вироби з усіх трьох перерахованих матеріалів.


Загальні рекомендовані розміри рам по зросту

Зріст Велосипедиста Рекомендований Розмір Рами
Фути і Дюйми Сантиметри Розмір Рами (Дюйми) Розмір Рами (См) Розмір Рами
4'10" - 5'2" 148cm - 158cm 13" - 14" 33 - 37 XS-Рама
5'2" - 5'6" 158cm - 168cm 15" - 16" 38 - 42 S-Рама
5'6" - 5' 10" 168cm - 178cm 17" - 18" 43 - 47 M-Рама
5'10" - 6'1" 178cm - 185cm 19" - 20" 48 - 52 L-Рама
6'1" - 6'4" 185cm - 193cm 21" - 22" 53 - 57 XL-Рама
6'4" - 6'6" 193cm - 198cm 23" - 24" 58 - 61 XXL-Рама

Часто задаваемые вопросы -Гірський велосипед

⭐ Цена на Гірський велосипед актуальны на сегодня❓

➤ Мы стараемся регулярно поддерживать актуальные цены на все товары на сайте ➤➤ Также есть возможность получить скидку на большом заказе ➤➤➤ Все цены на сайте указаны

Как купить в рассрочку Гірський велосипед

Купить в рассрочку без переплат через PrivatBank или Monobank можно у нас на сайте,или по телефону 0(066)752-59-47

Топ Гірський велосипед которые мы рекомендуем?

Мы можем рекомендовать вам велосипед по цене и качеству