Двопідвісний велосипед

Знайдено: 1 - 24 серед 62 товари
От дешевых
130 059грн
89 073грн
52 407грн
46 440грн
236 061грн
236 061грн
193 320грн
191 484грн

Особливості та види двопідвісних велосипедів
Велосипед двопідвіс вважається вищою модифікацією маунтінбайку. Здебільшого він призначений спеціально для пересування по бездоріжжю, його амортизаційні властивості забезпечують максимальний комфорт для велосипедиста, згладжуючи всі неприємні нюанси поганої дороги. Придбати двопідвіс можна не тільки для змагань і професійної їзди, а також просто для фанових велопрогулянок. Ціна на двопідвісний байк в першу чергу залежить від його призначення, тому перед купівлею слід розібратися в цьому питанні.

Конструктивні особливості
Наявність другого, заднього амортизатора, виконує ключову функцію даної моделі велосипедів - він згладжує нерівності, гасить коливання і вібрації під час руху. Цей елемент ускладнює раму і загалом всю конструкцію велосипеда. На велосипедах з подвійною амортизацією немає таких додаткових елементів, як багажник. Двопідвіси розвивають високу швидкість і мають якісну гальмівну систему, що необхідна в екстримальних умовах експлуатації. Їх шини завжди міцніші і товщі, ніж у класичних гірських аналогів.

Види
Всі представлені в продажі двопідвісні велосипеди можна розбити на три основні категорії.
Прогулянкові варіанти, або велосипеди для занять крос-кантрі - для участі в однойменних гонках, найлегші серед представлених, вони мають малий амортизаційний хід (80-120мм). Головне в них - легкість їзди і швидкість.
Trail і allmountain підвіси відрізняються більш високою міцністю, ніж згадана вище модель, а також мають більший хід підвіски(130-170мм). Їх конструкція передбачає агресивніше катання, адже велосипедист сам прокладає маршрут, і може виконувати різні трюки.
Велосипеди для freeride і downhill - є найпотужнішими і найважчими, адже створені для швидкісного спуску. Вони здатні витримувати колосальні навантаження, хід підвіски від (180-200мм) і вище. Велосипед з двома амортизаторами гарантує вам відсутність тряски на поганих дорогах.

Замовити двопідвіс в веломагазині  GoldenBike - це придбати якісний велосипед, з гарантією за прийнятною ціною. У нашому каталозі ви знайдете величезний вибір відмінних моделей від перевірених виробників.

Часто задаваемые вопросы -Двопідвісний велосипед

⭐ Цена на Двопідвісний велосипед актуальны на сегодня❓

➤ Мы стараемся регулярно поддерживать актуальные цены на все товары на сайте ➤➤ Также есть возможность получить скидку на большом заказе ➤➤➤ Все цены на сайте указаны

Как купить в рассрочку Двопідвісний велосипед

Купить в рассрочку без переплат через PrivatBank или Monobank можно у нас на сайте,или по телефону 0(066)752-59-47

Топ Двопідвісний велосипед которые мы рекомендуем?

Мы можем рекомендовать вам велосипед по цене и качеству