Дитячі велосипеди

Знайдено: 1 - 4 серед 4 товари
От дешевых

Вибір дитячого велосипеда
Кожна дитина мріє про власний транспортний засіб. Наш веломагазин GoldenBike зібрав у своєму каталозі тільки самі безпечні та зручні моделі для маленьких велосипедистів. У нас можна придбати велосипед для дитини в Києві або замовити його в будь-яке місто України.

Розміри
Дитячі велосипеди насамперед відрізняються своїм розміром. Діаметр коліс - ключовий критерій, від якого слід відштовхуватися при покупці. Для самих маленьких велосипедистів, у віці до 3 років, слід обирати моделі з колесами 12 дюймів, для дітей 3-5 років - 14 дюймові, 16 дюймів підійдуть для 4-6-річних, велосипеди з 18-ти дюймовими підійдуть для дітей - 5-7 років. 20 дюймів слід купувати для велосипедистів у віці 6-11 років, 24 дюйми - 10-14років. Для підлітків старше 14 років підійдуть колеса з діаметром 26 сантиметрів. Розбіг параметрів коліс досить великий, і зростання дітей одного віку часто відрізняється. Тому наступним критерієм вибору повинна стати висота сидіння. Перш ніж купити дитячий велосипед, слід знати, що нога дитини повинна знаходитися в практично випрямленому стані в нижньому положенні педалі. Нога, поставлена ​​на педаль в верхньому положенні, не повинна торкатися до керма. При цьому зверніть увагу, що дитина поставила на педаль всю ступню. Коли маленький велосипедист торкається обома ногами землі, відстань від рами до проміжності ніг має становити не менше 10 см. Не забувайте, що висота сидіння може регулюватися, що особливо важливо, тому що ріст дитини змінюється швидко. Висота керма повинна бути такою, щоб навіть на поворотах його було комфортно тримати випрямленою рукою. У повернутому стані кермо не повинен створювати прямий кут, щоб уберегти дитину від ушкоджень велосипедної ручкою в разі падіння, що можливо під час навчання їзді.

Вага і матеріал
Найбільш популярні матеріали рам для представлених у продажу дитячих велосипедів - алюміній і рами з магніевих сплавів. Другий - набагато легше, тому таким моделям слід віддати перевагу при покупці велосипеда для малюків, особливо, якщо майбутньому велосипедисту доведеться самому переносити свій транспортний засіб.

Нюанси вибору
Зверніть увагу на наявність захисної кришки над велосипедним ланцюгом. Вона вбереже від попадання всередину штанів маленького велосипедиста і захистить від забруднення велосипедним мастилом. На вартість дитячого велосипеда, як і дорослого аналога, впливає кількість додаткових функцій. Однак багато з них можуть виявитися зовсім непотрібними, особливо, якщо ваша дитина тільки вчиться кататися. Так, дитячий велосипед з передачами знадобиться, якщо вашій дитині є хоча б 10 років. У більш ранньому віці в цій функції немає необхідності, тому що навряд чи у маленької дитини вийде і керувати велосипедом, і працювати над перемиканням передач. Також для зовсім маленьких немає необхідності в ручних гальмах, дитина з короткими пальчиками просто не зможе ними скористатися. Для малюків краще завбачливо вибрати модель з ножним гальмом.

Часто задаваемые вопросы -Дитячі велосипеди

⭐ Цена на Дитячі велосипеди актуальны на сегодня❓

➤ Мы стараемся регулярно поддерживать актуальные цены на все товары на сайте ➤➤ Также есть возможность получить скидку на большом заказе ➤➤➤ Все цены на сайте указаны

Как купить в рассрочку Дитячі велосипеди

Купить в рассрочку без переплат через PrivatBank или Monobank можно у нас на сайте,или по телефону 0(066)752-59-47

Топ Дитячі велосипеди которые мы рекомендуем?

Мы можем рекомендовать вам велосипед по цене и качеству