покришка continental contact. 28 700 28x1 3/8x1 5/8. черная. не складная

14 дней

0% до 6 платежей

от производителя

Кратчайшие сроки доставки
Описание Continental
Покришка Contact Plus City - це універсальна міська гума, сумісна з будь-яким типом асфальтованого і бетонного покриття. Завдяки високій стійкості до проколів, гарантує підвищений комфорт. Велосипедист буде отримувати задоволення від їзди, не хвилюючись через можливі проколи.
Дана модель пройшла сертифікацію ECE-R75, продукт підійде для використання на електро-велосипедах здатних розвивати швидкість до 50 км/год.
Брендом заявлено сім рівнів захисту, щоб користувач міг комфортно вибрати продукт під свої потреби. Ця модель Містить індекс 7 з 7, який є максимальним.
Технічні характеристики:
- Розмір: 700x35c; 700x42c; 700x47c
- Напівслік;
- Щільність плетення корду: 3/180 TPI;
- Рабочее давление: 45-58, 50-73, PSI;
- Вага: 1130 г.
Особливості:
- Світловідбиваюча смуга на боковині;
- Підвищений захист від проколів;
- Сумісність з преміальними електровелосипедами.
Технології:
Safety System - захист від проколів, виготовлена з посиленою кевлар армованої нейлонової тканини. Вона міцна і стійка до порізів, але, тим не менш, легка і гнучка. Шина з такою технологією швидко пристосовується до поверхні на якій розташована.
Сумісність для E-Bikes - компанія спирається на більш ніж 100-річний досвід роботи з покришками для мопедів і мотоциклів. Всі їх міські та треккингові шини розраховані на стандартну швидкість, не менше 25 км/год. Такі шини з маркуванням E50 також сертифіковані для S-Pedelecs (преміальний клас електровелосипедів). Завдяки своїй високоякісної структурі, захист від проколів є вкрай високим, а опір коченню - низьким, це забезпечує від передчасного зносу, викликаного додатковою рушійною силою.